Gelieve het invulformulier te gebruiken voor het melden van een afwezigheid.

Directie

Pieter Tieghem, wn. directeurDirecteur

Administratie

Carine Bruneel
Carine BruneelStudiemeester-opvoedster
Sabine Couwet
Sabine CouwetAdministratief assistent
Kathleen Feryn
Kathleen FerynToezichtster afdeling Nieuwpoort
Marirene Geldhof
Marirene GeldhofAdministratief medewerker
Kathleen Vandevelde
Kathleen VandeveldeAdministratief-toezichtster afdeling Koksijde. Public Relations-verantwoordelijke
Tine Verhaeghe
Tine VerhaegheAdministratief medewerker

Leerkrachten

Søren Brassaert
Søren BrassaertLeerkracht trombone en algemene muziekcultuur
Rik Callewaert
Rik CallewaertLeerkracht viool, groepsmusiceren
Kevin Casteleyn
Kevin CasteleynLeerkracht klarinet
Frank Cherlet
Frank CherletLeerkracht algemene verbale vorming, voordracht
Isabelle Colpin
Isabelle ColpinLeerkracht artistieke training en hedendaagse dans
Elisa Coppé
Elisa CoppéLeerkracht muzieklab
Eva Debruyne
Eva DebruyneLeerkracht hobo en samenspel
Sarah Decadt
Sarah DecadtLeerkracht algemene verbale vorming, podiumatelier
Michael Deleersnyder
Michael DeleersnyderLeerkracht slagwerk en samenspel
Griet De Meyer
Griet De MeyerLeerkracht zang, koor, vocaal ensemble en algemene muziekcultuur, coördinator zang
Diony D'Haenen
Diony D'HaenenLeerkracht piano en begeleidingspraktijk piano
Brecht D'Heere
Brecht D'HeereCoördinator ICT
Dimitri Elegheert
Dimitri ElegheertLeerkracht gitaar, groepsmusiceren: combo
Veerle Elst
Veerle ElstLeerkracht piano, begeleidingspraktijk piano, samenspel, algemene muzikale vorming en samenzang
Marjolein Gerets
Marjolein GeretsLeerkracht fagot en instrumentaal ensemble, algemene muzikale vorming en samenzang
Ria Govaert
Ria GovaertLeerkracht gitaar en samenspel
Sofie Gueye
Sofie GueyeLeerkracht dansinitiatie, algemene bewegingsleer, klassieke dans, hedendaagse dans, artistieke training
Hedwige Hardies
Hedwige HardiesLeerkracht artistieke training en algemene bewegingsleer, coördinator dans
Thomas Jacobs
Thomas JacobsLeerkracht danslab, danslab hedendaagse dans
Noam Kanter
Noam KanterLeerkracht muziekatelier, gitaar)
Sabine Leroy
Sabine LeroyLeerkracht viool en samenspel
Mattijs Louwye
Mattijs LouwyeLeerkracht cello, orgel
Stephanie Maertens
Stephanie MaertensLeerkracht piano, begeleidingspraktijk piano
Luc Note
Luc NoteLeerkracht klarinet, basklarinet, samenspel, instrumentaal ensemble en saxofoon
Elke Parmentier
Elke ParmentierLeerkracht woordatelier, woordstudio, dramastudio
Franky Rosseel
Franky RosseelLeerkracht algemene muzikale vorming, samenzang en orgel
Cindy Schrijvers
Cindy SchrijversLeerkracht algemene muzikale vorming, samenzang en dwarsfluit, coördinator algemene muzikale vorming
Inge Stock
Inge StockLeerkracht algemene verbale vorming en drama
Lieselotte Theetaert
Lieselotte TheetaertLeerkracht muziekatelier
Wouter Van Den Broeck
Wouter Van Den BroeckLeerkracht jazz en lichte muziek
Tamara Vanderbeken
Tamara VanderbekenLeerkracht piano, groepsmusiceren
Frieda Vanslembrouck
Frieda VanslembrouckLeerkracht algemene verbale vorming, verbale vorming, voordracht, welsprekendheid, repertoirestudie woordkunst
Tess Van Zieleghem
Tess Van ZieleghemLeerkracht Initiatie
Christophe Vercruysse
Christophe VercruysseLeerkracht muziekateler
Reinier Vermeulen
Reinier VermeulenLeerkracht klavecimbel en begeleider klavecimbel
Marleen Vermeylen
Marleen VermeylenLeerkracht gitaar en samenspel, coördinator gitaar
Ilse Vromans
Ilse VromansLeerkracht dwarsfluit, traverso en instrumentaal ensemble, altfluit en coördinator blazers

Onderhoudspersoneel

John Moors
John MoorsConciërge
Linsey Depoorter
Linsey DepoorterOnderhoudsverantwoordelijke
Natasja Moerman
Natasja MoermanOnderhoudsverantwoordelijke